Thanksgiving and Nutcracker

23. prosince 2014 v 7:27
Asi týden před Thanksgiving jsem jela s HM do Colorada Springs. Vyzvedli jsme prostředního kluka ze školy, kterému začínalo týdenní volno a tak mi ukázala, kde popřípadě najdu jeho školu. Poté mě vysadili u Nikčy, která bydlí na okraji města. Naposledy jsme se viděly v srpnu v San Franciscu, kde jsme se také rozloučily po našem road tripu na západě. A teď už jí končil rok v Americe, takže po našem společném víkendu letěla zpátky do ČR. Vzaly jsme to spíš pohodově a zašly jsme ještě s jednou au pair na večeři, do kina a na konec do country clubu. Nikdy předtím jsem v podobném baru/klubu nebyla, ale líbilo se mi tam. Daly jsme si pár společných tanců na parketě s dalšíma lidma a patřičně jsme si to užily. Každopádně od sebe v ČR bydlíme možná 15 minut, takže se určitě potkáme tam.

Ten týden, kdy bylo Díkůvzdání se všichni začali sjíždět domů. Nick s Alexem, o které se už starat nemusím, jelikož mají 16 a 19 a jsou každý na škole. A také předchozí au pair z Kolumbie, která tady strávila s mou rodinou 5 let a momentálně žije od HM s bratrancem. Všichni do jednoho jsou úžasní a hlavně vtipní. Za tu dobu, co jsem tady strávila jsem docela zpozorovala, jak jsou lidé tady v Coloradu úplně jiní od těch v New Yorku. Určitě jsou milejší a se všema se cítím více v pohodě. Jakmile jsme v NY měli více lidí v baráku, tak jsem se odtmatud raději pakovala.

Ve čtvrtek, na den Díkůvzdání se u nás sešlo asi 16 lidí. Jídlo bylo jedním slovem vynikající! Krůta, bramborová kaše, brusinková omáčka, sladké brambory, salát a 3 druhy zákusků nebo dortů. I když jste přecpaní, tak pořád chcete víc. Bylo to jako mor. :D Nevtipnější byl závěr večera aneb pokus o to, udělat alespoň jednu normální společnou fotku. Vážně se nešlo nesmát jako dement. :D Co tam všichni u toho vyváděli nebo hlavně 16-letý Alex.. No podívejte se sami.Mé 13-leté "dítě" Celeste, o kterou se starám má ráda balet a tancuje už nějakých 8-9 let. Takže v pátek jsme se všichni jeli podívat na její vystoupení, které se jmenovalo The Nutcracker. Každoročně se koná touto dobou po celé Americe. Nikdy předtím jsem o tom neslyšela a vážně mě to nadchlo. Představení bylo dokonalé. Kostýmy, tanec a hlavně, když vidíte kolik dřiny za tím vším je. Mají můj velký obdiv! Kamarádka se byla podívat o nějaký týden později a taky se jí to moc líbilo.
Přidávám ještě pár fotek z návštěvy u sousedů, ke kterým jsme se byli podívat na štěňata. HM dokonce uvažovala vzít si jedno a díky bohu si to zase rozmyslela, haha! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama