Život v Coloradu

9. prosince 2014 v 6:23
Dneska už jsou to přesně 2 měsíce, co jsem se přestěhovala z New Yorku do Colorada a více než 14 měsíců, co jsem přiletěla do Států. Wow, kdo by řekl, že to tak uteče!

Nejspíš dobře, že píšu až teď, kdy už jsem si zvykla. Psát v prvních dnech poté, co jsem sem přiletěla, tak by asi ten článek moc optimistický nebyl. Znáte ten pocit, kdy sedíte sami na letišti a říkáte si, proč to vůbec děláte? Takhle přesně jsem se cítila, když jsem opouštěla New York. Měla jsem co dělat, abych tam nezačala řvát nahlas. :D Let trval asi 4 hodiny a většinu jsem naštěstí prospala a to díky skoro probdělé předešlé noci. Když letadlo přistávalo v Denveru, tak jsem si prominutím říkala pro sebe, kde to do prdele vůbec jsem. :D Takový menší šok po roce v NY.

Moje host mum, Stephanie už na mě čekala i s jejím kamarádem, který tam přiletěl asi hodinu přede mnou. Oba mě objali, vyzvedli jsme moje kufry a celou cestu až do Boulder jsme prokecali. Ukázala mi dům, který se mi mimochodem moc líbí a hlavně je tady čisto! Když si vzpomenu na ten bordel u první rodiny, haha. HD, Michael měl vyzvedávat Celeste ze školy a nějak na to trochu zapomněl. :D Na večeři jsem si zašli do města na sushi i s jejich přáteli, kteří jsou původem z Maďarska, ale žijí tady. Další dny mi všechno postupně ukazovali a já si snažila zvyknout. Teda asi první 2 týdny nebyly nejlehčí, i přesto, že rodina byla úžasná, tak to chtělo nějaký čas. Naštěstí už je to za mnou.

Jak jsem psala, rodina je naprosto skvělá! Představa, že je jednou budu muset opustit mi už teď vhání slzy do očí. Nevěřila jsem, že budu mít opět štěstí a narazím na dobrou rodinu. Určitě se tu mám lépe než v NY. Všichni tři mi denně za něco děkují a říkají, jak jsem skvělá. A není to ta americká přetvářka, kdy něco řeknou a přitom si myslí své. HM má dokonce bratra v Praze, takže už tam několikrát zavítali. Berou mě jako člena rodiny a taky se tu tak cítím. V New Yorku jsem si spíš jela na vlastní triko. No mohla bych pokračovat do nekonečna, co se mi tady líbí více.

Město je moc hezké, čisté a obklopené horama. Je tu asi kolem 100 tisíc obyvatel, takže všechny obchody apod. mám na dosah a nemusím nikam daleko jezdit. Když už, tak do obchoďáku asi 15 minut odsud. Kousek od místa, kde bydlím je univerzita, takže taky plno mladých lidí. Ale nebudu tvrdit, že mi nechybí mít New York City na dosah. Ale brzo se už podívám zpátky. :) Přidávám pár fotek z Boulder.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama