Aspen

30. března 2015 v 21:27
Valentýnský víkend jsem měla mít původně jen pro sebe, protože rodina odjela na 3 dny na hory. Nakonec to ale dopadlo tak, že kluk přijel ze školy s chřipkou a zůstal v posteli. V sobotu už mu bylo lépe (podle mě nebylo, ale tady se moc na marodění nehraje), takže jsme se sbalili a řídili 4 hodiny do Aspenu. Já jsem si frajerka doma zapomněla zimní bundu a došlo mi to asi až v půlce cesty! Psala jsem to host mum a že to teda nejspíš vypadá tak, že se v Aspenu zase otočím a pojedu zpátky. :D Když jsme tam dorazili, tak uvítaní bylo takové, že prý jsem je moc pobavila tou mou zprávou, haha. Bund tam měli asi 10, takže jsem si ještě mohla vybrat.

Druhý den šla většina lidí lyžovat a my jsme šli na menší hiking. Hory jako takové mě moc nenadchly. Když se řekne Aspen, tak si člověk představuje něco úžasně velkého a místo toho jsou to normální hory, které vidíte i v Česku. Městečko je hezké, takové malebné. Samozřejmě všechno drahé jako prase! :D Někde tam i mají domy celebrity jako Jack Nicholson, Kate Hudson a další. Koupila jsem si tradičně akorát nějaké suvenýry jako pohledy a přívěsek. Večer jsme "děcka" nechali v apartmánu a šli na večeři do nějaké nóbl restaurace. Hlavní chody se tam pohybovaly od 50 dolarů a výš, takže mi až bylo hloupé si tam něco dát. Nakonec jsem si vybrala polévku s mořskými plody a sýrem, která byla výborná. Lidé nebyli nějak moc vymódění což mi přišlo vtipné na to, jaká resturace to byla. Pokud jste přišli v lyžařském oblečení, tak jste dokonale zapadli. Přemýšlím, že jsem ani moc nefotila což je u mě aý divné. Většinou fotím každou blbost. Rodina tam jezdí i v létě, tak snad se tam ještě podívám a tentokrát i s kupou fotek. :)

V dalších týdnech se toho moc zajímavého nedělo. Do té doby jsme měli jarní až letní počasí, takže opalování na zahradě a chození si nalehko v těchto měsících byla příjemná změna. Zima se potom teda také přihlásila, takže víkendy vypadaly v podobě nákupů, Starbucks, restaurací a posilovny. Poznala jsem pár nových lidí, kteří tady žijí což je super. Přece jen je fajn se stýkat i s jinými lidmi než jen au pairs. Také jsem se dočkala obřího balíku od maminky, který snad celou věčnost drželi v New Jersey, ale přece jen nakonec došel. Už mi z něho akorát zbyly nějaké polévky a to je vše.

Před týdnem jsem se vrátila ze San Diega, takže příští téma článku je víc než jasné. Mám asi kolem 600 fotek, takže vybrat ty nejlepší a dát je sem asi zabere trochu času, ale budu se snažit. Zatím se mějte a všem přeju hezké pondělí!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama