Colorado Springs

24. března 2015 v 2:03
Myslela jsem si, že tento článek stihnu napsat přece jen o nějaký ten týden dříve, ale bohužel. Poslední 2-3 týdny byly asi nejvíc rušné, co jsem tady zažila. Prostřední kluk přijel domů s mononukleózou, takže jsem ho rozvážela všude po doktorech a doučováních. Do toho začala marodit i holka, navíc těsně před jejich odletem do San Francisca a následné Indie což taky nebylo dobrý. Navíc jsem musela napsat 3 eseje na víkendový kurz, který mě čeká už tuto sobotu a neděli. Momentálně jsem se vrátila ze San Diega a můžu konečně relaxovat. Ale zpátky ke Coloradu Springs!

Já, Anet, Kika a Kuba jsme se jednu neděli vydali dolů do Colorado Springs. Já už jsem tam předtím párkrát sice byla, ale nikdy jsem toho moc neviděla. První zastávkou bylo Air Force Academy a jelikož už jsem tam byla dříve s Mončou, tak jsem věděla kam jít. Kostel byl tentokrát zavřený, ale porozhlídli jsme se alespoň kolem a zašli do návštěvnického centra. Po obědě jsme se jeli podívat do Garden of the Gods nebo-li Zahrady bohů. Jsou to pískovcové červené skály. Ten den nebylo úplně nejtepleji, takže jsme se tam dlouho nezdrželi. V létě to tam určitě bude parádní a camping by tam taky stál za to. Další zastávkou byly Helen Hunt Falls, ale jaké překvapení, že vodopády byly v únoru zamrzlé, haha. Sotva jsme se vyškrábali po tom ledu na takový menší most a pokračovali raději zase dále. Kuba je fanoušek Star Wars epizod, takže chtěl vidět slavný Star Gate, který se nachází v Coloradu Springs. Holt jsme netušili, že se nachází na vojenském území, na které jsme i neúmyslně vstoupili. Následné hodinové sezení v autě, kdy přijel šerif a dalších asi 6 lidí včetně policejního psa, který zkoušel vyčmuchat nějaké drogy v autě stálo opravdu za to. Jeden z nejlepších zážitků v Americe, haha! Ještě když se můžete koukat na sexy vojáka, tak si nemůžete stěžovat. :D Kuba každopádně všechno natáčel, takže máme památku. Star Gate jsme tedy nakonec neviděli, ale aspoň jsme se zastavili na českou večeři v Denveru.
Po tomto zážitku jsme tuším další víkend udělali hiking v Golden, který je asi jen půl hodiny od Boulder. Po vyznačených trasách jsme pro změnu nešli, protože tam ani žádné nebyly či byly zavřené. Takže jsme se doslova plazili po skalách až někam nahoru. Když jsme úplně nahoře začali přelézávat svodidla, abychom se dostali konečně na normální cestu, tak bych vám přála vidět ty pohledy lidí na nás z aut a na kolech. Docela zírali, co tam děláme. :D Od té doby jsme vlastně nic společného nepodnikli, protože počasí pak stálo za prd. Mrzlo a padal sníh, ale poslední týdny už je zase jaro. :)


Pár dní před svatým Valentýnem jsem šla s Jitkou do kina na Fifty Shades of Grey. Musím říct, že takhle dobře už jsem se v kině dlouho nenasmála. Měly jsme pocit, že koukáme na nějakou naivní komedii než na erotický film. Po skončení filmu celý sál vybuchl ve smích. Knížky jsme do té doby nečetla, takže jsem od toho ani nic neočekávala.

Příští článek bude o horách v Aspenu, kam jsem se podívala minulý měsíc a tentokrát už bude určitě dříve než později. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama