Červen - DOVOLENÁ V RÁJI!

11. května 2015 v 5:10
Koukám, že už jsou to skoro 3 týdny, kdy jsem psala poslední článek. Je fakt, že nebylo více méně o čem psát. Po výletu na duny jsme akorát byli v týdnu na hiku v Goldenu a druhý jsme si dali v parku, který mám hned za barákem. Počasí tady asi poslední 2 týdny není nic moc. Pořád nám pršelo, bouřky a dneska jsem se do konce probudila do sněhu. Však on je jen 10. květen, tak proč ne. :D Za pár hodin už po něm naštěstí nebylo ani stopy. Poslední víkendy jsem teda strávila na bowlingu, v kině, na večeřích nebo doma u filmu s vínkem.


Ale teď už k té největší novince! Po několika týdnech, kdy jsem neustále kontrolovala cenu dovolené až mi z toho div nehráblo, jsem ji konečně toto pondělí koupila! JUPÍÍ! Loni v únoru jsem jela s Nikčou na cruise na Bahamy a zalíbilo se mi to natolik, že jsem se rozhodla pro další, ale tontokrát do Karibiku. Ceny se v posledních týdnech měnily neustále a my samozřejmě chtěli vychytat tu nejvýhodnější, ale pak už jsme to prostě koupili, jakmile jsem měla všechny peníze na účtě. Jedeme ve třech, takže si to určitě užijeme! Už jen 7 týdnů, dáme sbohem Miami a vyplouváme!

Plán dovolené vypadá následovně: 28.6. - 4.7. 2015

Den 1: Miami, Florida - Odjezd ve 4:00 PM
Den 2: At Sea (na moři)
Den 3: Falmouth, Jamaica - 9:00 AM-5:00 PM
Den 4: Grand Cayman, Cayman Islands - 8:00 AM-4:00 PM
Den 5: Cozumel, Mexico - 10:00 AM-6:00 PM
Den 6: At Sea (na moři)
Den 7: Miami, Florida - 8:00 AM


Tentokrát je cruise ještě o den delší než na které jsem byla minule, takže jsem o to raději. Posledně se z té lodi moc nechtělo, haha. Už aby to bylo a hlavně, aby mě pak pustili bez problémů zpátky i do států. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama