Grand Cayman, Cayman Islands

28. července 2015 v 0:48
Ve středu ráno jsme připluli na Kajmanské ostrovy do hlavního města George Town. Tentokrát dále od přístavu a odtamtud jsme se dostali menší lodí. Bylo opět brzo ráno, většina obchodů ještě zavřených a tak jsme se trochu prošly. Městečko je docela malé a projité jsmeto měly docela rychle. Řídí se tady vlevo stejně jako na Jamajce, ale už ne tak šíleně. I když.. Na každém rohu můžete vidět piráty, palmy a Karibik je také vyhlášený tím, že zde najdete levné stříbro. Pokud by jste tedy rádi levné značkové hodinky či náramek od Pandory, tak tohle je to správné místo. Což se určitě nedá říct o místní Victoria's Secret. Ceny jsou oproti Americe šílené!


Poté už byl čas na nejznámější pláž a to Seven Mile Beach. Navzdory tomu názvu je pláž dlouhá jen něco okolo 6 mílí. Ve městě jsme nasedly na autobus za 2.50 a ten nás dovezl až k pláži. Pláž byla krásná, určitě druhá nejhezčí co jsme kdy viděla! Half Moon Cay na Bahamách, kde jsem byla loni je pro mě pořád na prvním místě. Ve chvíli kdy jsem se slunila, tak kousek vedle mě z písku vylezl bílý krab s černýma očima. No já hned vyskočila, že co to jako je a chudák se lekl a zaplul hned zpátky. A takhle asi 3x. :D Simča pak na něj ještě čekala s foťákem asi 10 minut, ale marně. Těžko se mi odtamtud odcházelo, jaká to byla nádhera. :)

Autobusem jsme se dostaly zpátky do George Town, kde jsem ještě dokoupila pohledy a samozřejmě přívěsek. Už jich mám šíleně moc. :D Poté už byl čas dostat se zpátky na loď. Obědy byly každý den do půl 4 a my to stihly ještě na poslední chvíli. Do fitka už mě ten den nikdo nedostal, takže sprcha a šlofík byl na místě.

Po večeři jsme zašly do divadla na piano show, která nás moc nezaujala a tak jsme se přesunuly do jiného sálu, kde probíhalo karaoke. Mít v sobě pár drinků a nějaké lidi k sobě, tak se jdu klidně ztrapnit taky. Sranda musí být. :D Pak jsme na lodi narazily na další show, při které vám vždy pustili kousek písničky a vy jste měli hádat název a i interpreta. Znala jsem tak 98%, ale jména songů a zpěváků by se ode mě nikdo nedočkal, haha. Já jsem pak odešla podívat se na comedy show a Simča si šla sednout někam s noťasem. A to bylo pro tento den vše. Třetí a poslední zastávkou nás čekalo Mexiko! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama