Rocky Mountain National Park

8. července 2015 v 19:10
První článek z dovolené už mám téměř hotový, jen mi chybí do něj naházet tu hromadu fotek. Vím, že jsem psala, že se ozvu ještě před dovolenou a měla jsem v plánu postnout tento článek už v Miami, ale můj notebook a hotelová Wifi se úplně nekamarádili, takže se omlouvám a tady je to. :)

Do Rocky Mountain národního parku jsem vyrazila předposlední červnovou neděli. Den předtím jsme prováleli u bazénu a i filmu, takže to chtělo zase nějaké vzrůšo. Park se nachází asi jen hodinku od Boulder, takže až jsme se s Renčou hezky vyspaly, tak jsme vyrazily. Už samotná cesta tam byla zajímavá, protože jakmile jsme se dostaly za město, tak jakoby jsme se i ocitly v trochu jiném světě. Benzínka, která vypadala, že oslavila minimálně 50. výročí či takové ty auta, která znáte z amerických hororů. Já vím, možná jsem na ně někdy koukala až moc. :D Ale je fakt vtipné, že jakmile tady ujedete jen pár milí, tak už všechno vypadá jinak aniž by jste opustili stát.

Zanedlouho jsme už přijížděly do města Estes Park. Čekala jsem všechno, ale tohle mě rozhodně příjemně překvapilo. Městečko obklopené horama, lesy a jezery vypadalo krásně. Chatku či malý domek bych tam brala všemi 10. Skočily jsme si koupit jen nějaké suvenýry, vzaly mapy a vyrazily do parku. Už podle mapy to vypadalo, že všechno to jen na pouhý jeden den nebude. Kdyby měl někdo zájem vyrazit tam na víkendový camping, tak nezapomeňte na mě! :)


Na první zastávce jsme zastavily tak nějak omylem, jelikož jsme si myslely, že jezero, které hledáme je už někde poblíž. Ve skutečnosti bylo vzdálené ještě pár dalších kilometrů. I tak se nám tam povedlo ukořistit pár hezkých snímků. Bear Lake (Medvědí jezero) je docela rozsáhlé, takže kolem něj vede stezka s pár zastávkama. Trvalo nám to docela dlouho obejít ho, protože jsme přece potřebovaly fotky ze všechn stran a pak ještě hůř, fotky nás. Zleva, zprava, zboku, vyskoč, udělej stojku.. No znáte to sami. :D V lese jsme i objevily zbytky sněhu, takže jsem hned musela vyzkoušet, jestli je ten sníh ještě studený a světe div se, BYL! Jaké to překvapení. :D
Naše další kroky už směřovaly zpátky do Estes Parku, kde jsme si daly skvělou večeři a pomalu se ubíraly směr domov. Jelikož byl zrovna Father's Day (Den otců), tak jsem koupila pro HD asi šest českých piv. Věděla jsem, že už některé zkusil, takže jsem šla na jistotu. Příští článej už o dovolené! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama