Změna je už potřeba.

25. srpna 2015 v 6:29
Už pár dní si připomínám, že bych měla sepsat pár řádků o uplynulých týdnech. Od té doby, co jsem se vrátila z dovolené v Karibiku, tak je to léto nějaké nezáživné. Loňské léto se s tímhle nedá vůbec srovnávat. První víkend po dovolené jsme se vydali do Rocky Mountain National Park a od té doby sedím většinu času doma na zadku. Nejdříve mě čekal týden volna, poté týden s dvěma nejmladšíma puberťákama a týden, kdy jsme tady byli všichni. Abych nezapomněla, tak jsme se jeden víkendový den vydali do zábavního parku, tak to bylo skvělé a všichni jsme si to náramně užili.

Následně host dad odletěl na 3 týdny do Austrálie, kluk do školy v Missouri a host mum cestovala pracovně po státech. Takže jsem většinu času byla sama doma jen s holkou, která stejně trávila většinu času s kamarády. Možná si říkáte na co si stěžuju, když mám věčně volno. Já si ráda chvíli oddechnu a relaxuju, ale přehnaná nuda mě přivádí téměř k šílenství. :D Vážně čeho je moc, toho je příliš. Hlavně, když já mám volno, tak všichni pracují a tak je těžké něco během toho dne podniknout. Opět jsem se přesvědčila, že stereotyp není nic pro mě.

Teď už plně chápu, proč au pair program je nejvýšše na 2 roky. Protože to stačí a bohatě! Když mi rodina před nekolika měsíci nabídla, že bych mohla zůstat u nich a studovat, tak jsem si vzala pár týdnů na rozmyšlenou a udělala jsem dobře. Ne že bych to viděla všechno tak černě, ale ani růžově. Budu se opakovat, ale oni jsou opravdu ta nejlepší rodina, kterou jsem si mohla pro svůj druhý rok vybrat a bude se mi těžko odjíždět, ale cítím, že je to tak správně a nelituju jediného svého rozhodnutí. A tak by to mělo být, ne? :)

Tak to jsem se vám trošku vylila ze svých pocitů a teď k tomu veselejšímu. Zítra nebo vlastně v Česku už dneska slavím NAROZENINY! Už to tak vypadá, že jsem zase o rok starší a možná i moudřejší, haha. Host rodiče už rozvěsili různé dekorace a dali kytky do mého pokoje a nějaké nechali nahoře. Vybrala jsem si restauraci, kam chci jít a tak máme rezervaci na zítřejší večer.

No a další novinkou je, že tento pátek letím prozkoumat už 16. stát Ameriky! Jak jsem tady zvyklá hodně cestovat, tak od dovolené mi přijde, že už uplynula věčnost a já se nemůžu dočkat až zase někam vyrazím. Počasí nevypadá úplně nejlépe, ale přece si to nenechám zkazit. A hlavně nezáleží na tom kde jste, ale s kým jste! A já budu mít sebou toho nejlepšího cestovního parťáka. Takže po tomto víkendu si budu moct zapíchnout špendlík do mapy a odškrnout další stát ve svém Wish Listu, který najdete vlevo v Aktuálních odkazech. Konkrétně pod fotkou "visit all 50 u.s. states". Můžete zkusit uhádnout, který stát to bude a jako odměnu vám odtamtud pošlu pohled! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama