Vampire Diaries Convention!

27. září 2015 v 0:57
Jak už nadpis napovídá, splnila jsem si další sen! Letěla jsem na pouhých 24 hodin do Las Vegas, abych viděla Ian a Paula ze seriálu Upíří deníky. Někdo si možná řekne, že jsem blázen, ale já teda vůbec nelituju a klidně bych takový trip podnikla znovu.

Přiletěla jsem minulý pátek večer a na letišti mě vyzvedl někdo, koho jsem našla na poslední chvíli na couchsurfing. Byla to moje první zkušenost s tímto typem ubytování a opravdu jsem si nemohla ani trochu stěžovat. Dotyčný mě vyzvedl na letišti, vzal do In&Out na rychlou večeři, ukázal mi downtown Las Vegas, který byl neprosto neuvěřitelný. Byla to jedna dlouhá ulice a přímo nad námi byla střecha, která ve skutečnosti byla obrazovkou. Celou dobu hrála hudba a nad hlavou se nám promítalo všechno možné. Lidé tam postávali v různých převlecích nebo také téměř bez nich.. :D Někdy jsem fakt nevěřila, čeho jsou někteří schopní. Vítejte v Las Vegas! Dala jsem si ten nejmenší možný a hodně hustý koktejl a stejně jsem ho nemohla celý vypít. Když přejdete celou tu ulici na konec, tak si můžete zaplatit zip line a doslova přeletíte přímo pod tou obrazovkou celou ulici zpátky aniž by jste se museli proplétat davem lidí. To bylo hooodně cool! Do postele jsem se dostala asi ve 2 ráno a v 7 už jsem zase vstávala, abych se nachystala na velký den!

Ráno jsem byla odvezena do hotelu, kde už od půl 9 ráno začala registrace na convention. Dostala jsem náramek na ruku a šla vysedávat do Starbucks. Hlavní sál byl otevřený pro všechny až od 11. Jak pořád otvírali a zavírali dveře sálu, tak jsem měla možnost zahlédnout Iana a Paula na pódiu. Svou reakci vám snad ani popisovat nebudu. Kdo tento seriál sleduje, tak si to určitě dokáže představit. :D Poté jsem se šla postavit do řady na fotku s oběma herci. Byla jsem pátá v řadě, když k nám přišla organizátorka, že tam stojíme zbytečně, ať jdeme do sálu a oni nás zavolají. Šlo prvních asi 50 lidí a za pouhých 20 minut už volali naši skupinu. Jak jsme se přibližovali, tak se ve mě mísilo snad tisíc pocitů. Ani po týdnu se mi nechce věřit, že zrovna já jsem měla tu možnost! Člověk je jakoby trochu v tranzu. :D Když na mě přišla řada, tak Ian si odskočil říct něco fotografovi a tak jsem měla možnost chvilku pokecat s Paulem což bylo opravdu štěstí, jelikož jinak si tam opravdu jen stoupnete mezi ně, vyfotí vás a zase jdete. Ian se najednou objevil po mém pravém boku, tak jsme se pozdravili a po fotce jsem ho alespoň objala, ááááá!! :D Jakmile jsem vyšla, tak jsem měla pocit, že budu brečet štěstím a to ještě minimálně tak 10x potom, haha. Nejhorší je to následné čekání na fotku, kdy jen přemýšlíte, jestli jste se usmívali, netvářili se jako dement apod. A na fotce za tak šílené peníze chcete vypadat alespoň trochu normálně. :D Poté v sále začalo uvítání s Micah Parker (Adrian - Vampire Diaries) a Chase Coleman (Oliver - Originals). Dále se tam vystřídal Chris Brochu (Luke - Vampire Diaries), Steven Krueger (Josh - Originals), Michael Malarkey (Enzo - Vampire Diaries) a na poslední hodinu samozřejmě přišel Ian a Paul, ke kterým se ještě na pár minut neplánovaně přimotal Jared Padalecki (Sam - Originals). Všichni byli neuvěřitelně vtipní, smáli jsme se od začátku do konce. Jeden z nejlepší dnů, co jsem zažila! :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama